Plynové grily

ROUGE SE 625

RSE625RSIBPSS-1-CS

Nerezový plynový gril ROUGUE SE 625 je největším grilem modelové řady ROUGE SE. Aby taky ne, když se může pyšnit grilovací plochou 90 cm x 45 cm, pěti klasickými hoříky z nerez oceli, zadním hořákem pro rotisserii (rotiserie jako dárek ke hrilu zdarma) a bočním infračerveným hořákem v levé polici, který je naší specialitou - dokáže vyvinout teplotu až 800 stupňů Celsia. Samotný rošt grilu je z nerezové oceli se specifickým tvarem vln, díky čemuž dochází k efektivní akumulaci tepla a zároveň minimalizuje možnost propadnutí drobnějších kousků jídla. Když to všechno doplníme ještě o prostor uvniž grilu, do kterého můžete schovat PB lahev, dva velkorysé odkladací prostory, vestavný teploměr a spoustu dalších užitečných vychytávek, dostanete hvězdu každé grilovací party.

Více informací

Doporučená cena

49 990 Kč

včetně RP a DPH

Lahev na plyn uvnitř

Co si budeme povídat, propanbutanová lahev nevypadá nikdy hezky. Proto jí ve většině našich plynových grilů schováváme za dvířka.

Lahev na plyn uvnitř - dvojité dvířka bledé

Extra výkon

Gril má celkem 5+2 hořáky. Pět hlavních, nerezových, se speciálními kryty, aby se do trysek hořáků nedostalo nic, co tam nepatří. Ty jsou navíc vybavené systémem vzájemného zapalování, takže když náhodou při zapalování nechytnou všechny, zapálí se navzájem o sebe. Gril dále disponuje zadním hořákem pro rotisserii a jedním bočním, infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

Extra výkon 5+2

SIZZLE ZONE™

Infračervený boční hořák dokáže vyvinout teplotu až 800 °C. Díky tomu na něm perfektně zatáhnete steak a všechna šťáva zůstane uvnitř anebo ho můžete využít jako klasickou boční plotýnku třeba na přípravu omáčky.

SIZZLE ZONE™ - bledá fotka, rovný

Zadní hořák pro rotisserii

Stačí nasadit rožeň a můžete pomalu a rovnoměrně grilovat kuře, ale díky vysokému víku klidně i celou kýtu nebo malé sele.

Zadní hořák pro rotisserii

Zapalování JETFIRE™

Každý z hlavnách hořáků je vybavený jednoduchým, ale účinným systémem zapalování, stačí otočit knoflíkem. Bez problémů a bezpečně zapálíte hořák za každého počasí.

Zapalování JETFIRE™

Spousta odkladacího místa

Na obou stranách grilu jsou prostorné odkladací stolky, jeden z nich je sklopný. Jsou vybavené háčky na utěrky a grilovací nářadí. Z boku grilu jsme umístili praktickou poličku.

Spousta odkladacího místa - fotka háčky

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™

Ve víku grilu je zabudovaný teploměr, pomocí kterého snadno uhlídáte ideální teplotu toho, co zrovna grilujete.

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™ ve viku - bledý

Podsvícené ovládací knoflíky

I když se grilování protáhne nemusíte mít strach, že ztratíte přehled co se ve vašem grilu děje. Podscívcené ovládání na první pohled ukáže, jaké hořáky jsou v provozu.

Podsvícené ovládací knoflíky - bledé

Extra odolná grilovací vana z masivní hliníkové slitiny

Je téměř nezničitelná, snadno odolává korozi a i na ni se vztahuje patnáctiletá záruka.

Extra odolná grilovací vana z masivní hliníkové slitiny - 15let záruka

Otvírák na lahve

Detaily jsou pro nás důležité, proto i takové drobnosti, jako je otvírák na lahve věnujeme spoustu pozornosti, aby výsledek byl dokonalý.

Otvírák na lahve

Nerezový gril WAVE™

Jestli je něco naprosto zásadní pro správný výsledek grilování, je to rošt. V tomto případě je nerezový a ve tvaru vlnek, takže se daleko lépe nahřívá a nepropadnou skrz něj ani menší kousky jídla.

Nerezový gril WAVE™

Výhody

PB láhev
uvnitř

PB láhev 
uvnitř

Vysoký
výkon

Vysoký 
výkon

Sizzle
zone

Sizzle 
zone

Nerezový rošt

15 let
záruka

Technické
specifikace

ROUGE SE 625
Řada Rogue SE
Kód zboží RSE625RSIBPSS-1-CS
Barva Nerez
Palivo Propan butan
Výkon (kW) 30,25
Hmotnost (kg) 90
Rozměr grilu (š/v/h v cm) 168 x 121 x 64
Rozměr roštu (cm) 90 x 45
Materiál roštu WAVE™ nerez
Počet hořáků 5+2
Materiál hořáků Nerez
Odkládací plocha Ano
Zadní hořák Ano
Sizzle Zone Ano
PB lahev uvnitř Ano (max 10 kg)
Teploměr Ano
Záruka 15 let
Otočný špíz s motorem (rotiserie)

Příslušenství

Ke stažení

Katalog
produktů