Plynové grily

ROGUE SE 425 černý

RSE425RSIBPK-1-CS-A

Plynový gril ROUGUE SE 425 je ukázkovým členem modelové řady ROUGE SE. Může se pyšnit grilovací plochou 60 cm x 45 cm, třemi klasickými hoříky z nerez oceli, zadním hořákem pro otočný špíz (rotiserii) součástí balení a bočním infračerveným hořákem v levé polici, který je naší specialitou - dokáže vyvinout teplotu až 800 stupňů Celsia. Samotný rošt grilu je z masivní litiny pokryté porcelánovým povlakem, aby nedocházelo ke korozi. Navíc má specifický tvar vlnek, díky čemuž dochází k efektivní akumulaci tepla a zároveň minimalizuje možnost propadnutí drobnějších kousků jídla. Když to všechno doplníme ještě o prostor uvniř grilu, do kterého můžete schovat PB lahev, dva velkorysé odkladací prostory, vestavný teploměr a spoustu dalších užitečných vychytávek, jako integrovaný otvírák na lahve, vysoké víko nebo elegantní ovládací panel s podsvícenými ergonomickými knoflíky dostanete gril, který je z hlediska poměru cena x výkon jedním z nejlepších na trhu. Zkuste grilovat úplně jinak, než jste byli dosud zvyklí. Buďte ROGUE.

Více informací

Doporučená cena

38 490 Kč

včetně RP a DPH

Lahev na plyn uvnitř

Co si budeme povídat, propanbutanová lahev nevypadá nikdy hezky. Proto jí ve většině našich plynových grilů schováváme za dvířka.

Lahev na plyn uvnitř - jednoduché dvířka tmavé

Extra výkon

Gril má celkem 3+2 hořáky. Tři hlavní, nerezové, se speciálními kryty, aby se do trysek hořáků nedostalo nic, co tam nepatří. Ty jsou navíc vybavené systémem vzájemného zapalování, takže když náhodou při zapalování nechytnou všechny, zapálí se navzájem o sebe. Gril dále disponuje zadním hořákem pro rotisserii a jedním bočním, infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

Extra výkon 3+2 hořáky

SIZZLE ZONE™

Infračervený boční hořák dokáže vyvinout teplotu až 800 °C. Díky tomu na něm perfektně zatáhnete steak a všechna šťáva zůstane uvnitř anebo ho můžete využít jako klasickou boční plotýnku třeba na přípravu omáčky.

SIZZLE ZONE™ - bledá fotka, rovný

Zadní hořák pro rotisserii

Stačí nasadit rožeň a můžete pomalu a rovnoměrně grilovat kuře, ale díky vysokému víku klidně i celou kýtu nebo malé sele.

Zadní hořák pro rotisserii

Zapalování JETFIRE™

Každý z hlavnách hořáků je vybavený jednoduchým, ale účinným systémem zapalování, stačí otočit knoflíkem. Bez problémů a bezpečně zapálíte hořák za každého počasí.

Zapalování JETFIRE™

Spousta odkladacího místa

Na obou stranách grilu jsou prostorné odkladací stolky, jeden z nich je sklopný. Jsou vybavené háčky na utěrky a grilovací nářadí. Z boku grilu jsme umístili praktickou poličku.

Spousta odkladacího místa - fotka háčky

Podsvícené ovládací knoflíky

I když se grilování protáhne nemusíte mít strach, že ztratíte přehled co se ve vašem grilu děje. Podscívcené ovládání na první pohled ukáže, jaké hořáky jsou v provozu.

Podsvícené ovládací knoflíky - bledé

Extra odolná grilovací vana z masivní hliníkové slitiny

Je téměř nezničitelná, snadno odolává korozi a i na ni se vztahuje patnáctiletá záruka.

Extra odolná grilovací vana z masivní hliníkové slitiny - 15let záruka

Otvírák na lahve

Detaily jsou pro nás důležité, proto i takové drobnosti, jako je otvírák na lahve věnujeme spoustu pozornosti, aby výsledek byl dokonalý.

Otvírák na lahve

Porcelánem smaltovaný litinový rošt WAVE™

Perfektní rošt je srdcem celého grilu, na jeho vlastnostech záleží, jak se v něm daří akumulovat teplo a tím pádem je na něm plně závislý i celkový výsledek grilování. My pokrýváme litinové rošty porcelánovou vrstvou, která je chrání, především před korozí. Zároveň tvar vlnek rovnoměrně přenáší teplo a zaručuje skvělé opékání.

Porcelánem smaltovaný litinový rošt WAVE™

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™

Ve víku grilu je zabudovaný teploměr, pomocí kterého snadno uhlídáte ideální teplotu toho, co zrovna grilujete.

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™ - sedy na tmavem podkladu

Výhody

PB láhev
uvnitř

PB láhev 
uvnitř

Vysoký
výkon

Vysoký 
výkon

Sizzle
zone

Sizzle 
zone

15 let
záruka

Litinový
Wave rošt

Technické
specifikace

ROGUE SE 425 černý
Řada Rogue SE
Kód zboží RSE425RSIBPK-1-CS-A
Barva Černá
Palivo Propan butan
Výkon (kW) 23,75
Hmotnost (kg) 67
Rozměr grilu (š/v/h v cm) 140 x 63,5 x 123
Rozměr roštu (cm) 60 x 45
Materiál roštu Porcelánem smaltovaný litinový rošt WAVE™
Počet hořáků 3+2
Materiál hořáků Nerez
Odkládací plocha Ano
Zadní hořák Ano
Sizzle Zone Ano
PB lahev uvnitř Ano (max 10 kg)
Teploměr Ano
Záruka 15 let
Otočný špíz s motorem (rotiserie) Otočný špíz s motorem (rotiserie) součástí grilu

Příslušenství

Ke stažení

Katalog
produktů