Plynové grily

PHANTOM ROGUE SE 425

RSE425RSIBPMK-1-PHM

Představte si matně černý gril zahalený do hedvábně tmavé barvy od vršku víka až po uzamykací kolečka. Je vybavený zadním hořákem pro rotisserii (rotiserie jako dárek zdarma), bočním infračerveným hořákem (na prudké zatažení masa nebo přípravu omáčky na pánvi), téměř bezúdržbovým nerezovým roštem ve tvaru vln, kterým nepropadne ani ten nejmenší kousek zeleniny a inovovaným odkladacím roštem se spoustou místa třeba pro zavěšení kuřecích paliček. K tomu všemu získáte víc než dost úložného prostoru na dvou postranních policích i uvnitř grilu, kde lehce skryjete nevzhlednou lahev s plynem. Modelová řada PHANTOM není jen grilování, to je životní styl.

Více informací

Doporučená cena

44 490 Kč

včetně RP a DPH

Luxusní vzhled

Výsledek grilování to úplně neovlivní, ale garantujeme vám, že na sametové matné černi, do kterého je každý gril modelové řady PHANTOM zahalen, bude muset každý oči nechat.

Luxusní vzhled PHANTOM

Lahev na plyn uvnitř

Co si budeme povídat, propanbutanová lahev nevypadá nikdy hezky. Proto jí ve většině našich plynových grilů schováváme za dvířka.

Lahev na plyn uvnitř - jednoduché dvířka tmavé

Extra výkon

Gril má celkem 3+2 hořáky. Tři hlavní, nerezové, se speciálními kryty, aby se do trysek hořáků nedostalo nic, co tam nepatří. Ty jsou navíc vybavené systémem vzájemného zapalování, takže když náhodou při zapalování nechytnou všechny, zapálí se navzájem o sebe. Gril dále disponuje zadním hořákem pro rotisserii a jedním bočním, infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

Extra výkon 3+2 hořáky

SIZZLE ZONE™

Infračervený boční hořák dokáže vyvinout teplotu až 800 °C. Díky tomu na něm perfektně zatáhnete steak a všechna šťáva zůstane uvnitř anebo ho můžete využít jako klasickou boční plotýnku třeba na přípravu omáčky.

SIZZLE ZONE™ - tmavá fotka

Zadní hořák pro rotisserii

Stačí nasadit rožeň a můžete pomalu a rovnoměrně grilovat kuře, ale díky vysokému víku klidně i celou kýtu nebo malé sele.

Zadní hořák pro rotisserii

Zapalování JETFIRE™

Každý z hlavnách hořáků je vybavený jednoduchým, ale účinným systémem zapalování, stačí otočit knoflíkem. Bez problémů a bezpečně zapálíte hořák za každého počasí.

Zapalování JETFIRE™

Multifunkční ohřevný nástavec

Dramaticky rozšířuje plochu grilu, se kterou můžete pracovat. Díky propracovanému systému průřezů skrz něj nepopadne už ani kousek cibule, na krajích do nich pak můžete zavěsit třeba kuřecí paličky.

Multifunkční ohřevný nástavec

Spousta odkladacího místa

Na obou stranách grilu jsou prostorné odkladací stolky, jeden z nich je sklopný. Jsou vybavené háčky na utěrky a grilovací nářadí. Z boku grilu jsme umístili praktickou poličku.

Spousta odkladacího místa

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™

Ve víku grilu je zabudovaný teploměr, pomocí kterého snadno uhlídáte ideální teplotu toho, co zrovna grilujete.

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™ ve viku - tmavý

Podsvícené ovládací knoflíky

I když se grilování protáhne nemusíte mít strach, že ztratíte přehled co se ve vašem grilu děje. Podscívcené ovládání na první pohled ukáže, jaké hořáky jsou v provozu.

Podsvícené ovládací knoflíky - tmavé

Nerezový gril WAVE™

Jestli je něco naprosto zásadní pro správný výsledek grilování, je to rošt. V tomto případě je nerezový a ve tvaru vlnek, takže se daleko lépe nahřívá a nepropadnou skrz něj ani menší kousky jídla.

Nerezový gril WAVE™

Výhody

PB láhev
uvnitř

PB láhev 
uvnitř

Vysoký
výkon

Vysoký 
výkon

Nerezový rošt

Luxusní
provedení

15 let
záruka

Technické
specifikace

PHANTOM ROGUE SE 425
Řada Rogue SE, Phantom
Řada Rogue SE, Phantom
Kód zboží RSE425RSIBPMK-1-PHM
Barva matně černá
Palivo Propan butan
Výkon (kW) 23,75 výkon všech hořáků
Hmotnost (kg) 67
Rozměr grilu (š/v/h v cm) 140 x 123 x 63,5
Rozměr roštu (cm) 60 x 45
Materiál roštu WAVE™ nerez
Počet hořáků 3+2
Materiál hořáků Nerez
Odkládací plocha Ano
Zadní hořák Ano
Sizzle Zone Ano
PB lahev uvnitř Ano (max 10 kg)
Teploměr Ano
Záruka 15 let
Otočný špíz s motorem (rotiserie) Ototčný špíz s motorem (rotiserie) jako dárek ke grilu zdarma

Příslušenství

Ke stažení

Katalog
produktů