Plynové grily

PHANTOM PRESTIGE 500

P500RSIBPMK-3-CS-PHM

Představte si matně černý gril zahalený do hedvábně tmavé barvy od vršku víka až po uzamykací kolečka. Je vybavený zadním hořákem pro rotisserii, bočním infračerveným hořákem (na prudké zatažení masa nebo přípravu omáčky na pánvi), inovativním téměř bezúdržbovým roštem z lité nerezi ve tvaru vln a inovovaným odkládacím roštem, který vám poskytne ještě více místa, třeba pro zavěšení kuřecích paliček. K tomu všemu dostanete spoustu úložného místa na dvou postranních policích a uvnitř grilu, kde zároveň lehce skryjete nevzhlednou lahev s plynem. Barevně podsvětlené ovládací knoflíky vás už nikdy ani ve tmě nenechají na pochybách, zda jste vypnuli po grilování všechny hořáky. Modelová řada PHANTOM není jen grilování, to je životní styl.

Více informací

Doporučená cena

74 990 Kč

včetně RP a DPH

Luxusní vzhled

Výsledek grilování to úplně neovlivní, ale garantujeme vám, že na sametové matné černi, do kterého je každý gril modelové řady PHANTOM zahalen, bude muset každý oči nechat.

Luxusní vzhled PHANTOM PRESTIGE 500

Lahev na plyn uvnitř

Co si budeme povídat, propanbutanová lahev nevypadá nikdy hezky. Proto jí ve většině našich plynových grilů schováváme za dvířka.

Lahev na plyn uvnitř - dvojité dvířka tmavé

Extra výkon

Gril má celkem 4+2 hořáky. Čtyři hlavní, nerezové, se speciálními kryty, aby se do trysek hořáků nedostalo nic, co tam nepatří. Hořáky jsou navíc vybavené systémem vzájemného zapalování, takže když náhodou při zapalování nechytnou všechny, zapálí se navzájem o sebe. Gril dále disponuje zadním hořákem pro rotisserii a jedním bočním, infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

Extra výkon 4+2

SIZZLE ZONE™

Infračervený boční hořák dokáže vyvinout teplotu až 800 °C. Díky tomu na něm perfektně zatáhnete steak a všechna šťáva zůstane uvnitř anebo ho můžete využít jako klasickou boční plotýnku třeba na přípravu omáčky.

SIZZLE ZONE™ - tmavá fotka

Zadní hořák pro rotisserii

Stačí nasadit rožeň a můžete pomalu a rovnoměrně grilovat kuře, ale díky vysokému víku klidně i celou kýtu nebo malé sele.

Zadní hořák pro rotisserii PHANTOM PRESIGE 500

Zapalování JETFIRE™

Každý z hlavnách hořáků je vybavený jednoduchým, ale účinným systémem zapalování, stačí otočit knoflíkem. Bez problémů a bezpečně zapálíte hořák za každého počasí.

Zapalování JETFIRE™

Multifunkční ohřevný nástavec

Dramaticky rozšířuje plochu grilu, se kterou můžete pracovat. Díky propracovanému systému průřezů skrz něj nepopadne už ani kousek cibule, na krajích do nich pak můžete zavěsit třeba kuřecí paličky.

Multifunkční ohřevný nástavec - fotka s jídlem

Spousta odkladacího místa

Na obou stranách grilu jsou prostorné odkladací stolky, jeden z nich je sklopný. Jsou vybavené háčky na utěrky a grilovací nářadí. Z boku grilu jsme umístili praktickou poličku.

Spousta odkladacího místa

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™

Ve víku grilu je zabudovaný teploměr, pomocí kterého snadno uhlídáte ideální teplotu toho, co zrovna grilujete.

Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™ ve viku - tmavý

Podsvícené ovládací knoflíky

I když se grilování protáhne nemusíte mít strach, že ztratíte přehled co se ve vašem grilu děje. Podscívcené ovládání na první pohled ukáže, jaké hořáky jsou v provozu.

Podsvícené ovládací knoflíky - tmavé, podsvícené

Masivní rošt WAVE™ z litého nerezu

Jestli je něco naprosto zásadní pro správný výsledek grilování, je to rošt. V případě grilu PHANTOM PRESTIGE 500 se jedná o absolutní inovaci mezi rošty, která kombinuje skvělé tepelné vlastnosti litinových roštů s jednoduchou údržbou a dlouhou životností nerezových roštů.

Masivní rošt WAVE™ z litého nerezu PHANTOM PRESTIGE 500

Výhody

PB láhev
uvnitř

PB láhev 
uvnitř

Vysoký
výkon

Vysoký 
výkon

Luxusní
provedení

Doživotní záruka

Rošt z litého nerezu

Technické
specifikace

PHANTOM PRESTIGE 500
Řada Phantom, Prestige
Řada Phantom, Prestige
Kód zboží P500RSIBPMK-3-CS-PHM
Barva Matně černá
Palivo Propan butan
Výkon (kW) 25,7 výkon všech hořáků
Hmotnost (kg) 105
Rozměr grilu (š/v/h v cm) 169 x 67 x 132
Rozměr roštu (cm) 71 x 46
Materiál roštu Masivní rošt WAVE™ z litého nerezu
Počet hořáků 4+2
Materiál hořáků Nerez
Odkládací plocha Ano
Zadní hořák Ano
Sizzle Zone Ano
PB lahev uvnitř Ano (max 10 kg)
Teploměr Ano
Záruka Doživotní

Příslušenství

Ke stažení

Katalog
produktů